אלפים בהפגנה למען פולארד 20.05.03הצלחה למארגנים, הציבור מכל חלקי הארץ הגיע כדי להשתתף בהפגנה, שהיתה ראשונה מסוגה למען פולארד.
ההפגנה הסתיימה בהבטחה כי בקיץ כולנו נבוא לשדה התעופה כדי לקבל את פולארד.

מדברי הרב שלמה אבינר
בשביל לשחרר את פולארד על מדינת ישראל היה לעשות הכל, אפילו לצאת למלחמה עבורו. כפי שאברהם אבינו יצא למלחמה רק כדי לשחרר את לוט. כל יום נוסף שמדינת ישראל לא פועלת לשחרור האסיר יונתן זה חטא ופשע גדול.
סגן ראש עירית ירושלים שמואל שקדי מהמפד"ל הבטיח כי ירושלים תיתן אות יקיר ירושלים לפולארד

מדברי ח"כ גלעד ארדן יו"ר צעירי הליכוד:
"
אני שמח כי כל כך הרבה אנשים התגייסו ובאו להפגנה למען פולארד, אולם עצוב לי כי מבין כל המפגינים לא נראה אפילו חילוני אחד. כל המפגינים באו מקרב חובשי הכיפות, ולמרות שאיני חובש כיפה אני רואה עצמי כמסורתי", כך ארדן.
ארדן הבטיח גם כי ביום שני יניח הצעת חוק לפיה לא יחתם כל הסכם מדיני בערבות ארה"ב בלא שזו תתחייב בשחרור פולארד.

מדברי חנן פורת:
אם תושבי מדינת ישראל הנמצאים בצרה וצוקה, מצפים כי האחרים יתגייסו למענם, עליהם ללמוד כי גם הם עצמם נדרשים להתגייס כולם למען האחד - יונתן פולארד. ואם תושבי מדינת ישראל, כל שכן תושבי ישע הנצמאים תחת הפגזת רקטות קסאם. בשבילם התגייסות למען פולארד היא קודם כל התגייסות למען עצמם.

ההפגנה התפזרה עם הבטחה שזאת רק ההתחלה
עם הבטחה שממחר לא ננוח ולא נשקוט. נפעל כולנו למען שחרור פולארד ונדרוש מממשלת לדרוש את שחרורו וכן מנשיא ארה"ב לקיים את ההבטחה של קלינטון שניתנה בוואי פלנטיישן לרה"מ נתניהו לשחרר את פולארד.
עוד חודש יגיעו לישראל צירי הקונגרס הציוני לארבעה ימים, וזה הזמן לצאת ולזעוק את זעקתו של יונתן ואת זעקתה של המדינה שמשום מה לא נשמעת.