צדק ליהונתן (Justice For Jonathan Pollard) הוציאו הודעה בנושא השוואת מעשה הבגידה של וענונו לפולארד (22 אפריל 2004)

 

מקורות אנונימיים בישראל פעלו להשחיר את פניו של פולארד ע"י יצירת קשר שקרי בינו ובין וענונו

לאחרונה יצאה הודעה בתקשורת שציטטה מקורות אנונימיים בממשל הישראלי שטענו כי שחרור וענונו עלול להביא לגילוי חלק מהמידע שהועבר לישראל ע"י פולארד. זה כמובן שקר מוחלט!

אלו הן הדלפות מחושבות הבאות לפגוע בפולארד ע"י קישורו לוענונו הבוגד.

אין כל קשר בין מרדכי וענונו שביצע מעשה בגידה כנגד מדינת ישראל ע"י מכירת הסודות הגרעיניים של ישראל, ויונתן פולארד שהקריב את חייו ע"י העברת מידע חיוני לישראל.

המידע שפולארד העביר לישראל כלל אינו קשור לפרוייקט הגרעין של ישראל, שם עבד וענונו כטכנאי. המידע שפולארד העביר לישראל חשף מיזמים אטומיים כימיים וביולוגיים שפותחו כנגד ישראל, ע"י סוריה לוב אירן ועיראק. המידע שמסר כלל גם אינפורמציה על איום הטילים הבליסטיים ושאר איומי טרור היוצאות בהשראת אותן מדינות כנגד אוכלוסייה אזרחית. לוענונו לא היתה גישה למידע מסוג זה שמסר פולארד אשר היתה ידועה רק לדרגים הגבוהים ביותר במערכת הביטחון.

הקמפיין האחרון הזה במטרה להכפיש את יהונתן פולארד מקורו באישי ממשל אנונימיים בישראל במטרה להדוף את גלי התמיכה ביהונתן שהוגברו לאחר פרסום הראיון עם פולארד בעיתון ידיעות אחרונות, תמיכה שהביאה להבכת הממסד הישראלי שלא עשה דבר למען שחרורו.

הדחייה הבוטה של שרון להביא את עניין שחרורו של פולארד בפני הנשיא בוש רק הגבירה את אהדת הציבור לעניינו של יהונתן. הקמפיין להשחרת פני פולארד הוא ניסיון גס לדלל את התמיכה בסוכן הישראלי יהונתן פולארד הנכנס עכשיו לשנתו ה-19 בכלא כחלק ממאסר העולם שנגזר עליו.