מאות צעדו היום מיער ירושלים אל הקונסוליה האמריקאית תחת הכותרת "לשחרר את פולארד - עד פסח".  

ביום שני, כ"ט אדר (22\מרץ) נצעד לקונסוליה האמריקאית בירושלים ונדרוש:
לשחרר את פולארד - עד פסח!

לוח הזמנים:
11:00 -
צעדה מאתר ה"סטף" לקונסוליה האמריקאית בירושלים.
16:00 -
עצרת מרכזית בגן העצמאות - מול הקונסוליה האמריקאית.
במהלך העצרת תמסר לקונסול עצומה המיועדת לנשיא בוש החתומה ע"י חכי"ם שחלקם ישתתפו בצעדה.

להסעות: 055-684481 (יעקב)
058-870158    
 (רעות)
לפרטים נוספים: 066-437218
אינטרנט: www.FreePollard.org

מן העיתונות: ירושלים: מאות אזרחים בצעדת-מחאה: "שחררו את פולארד עד חג החירות"

מאות אזרחים צועדים כעת ברחוב המלך ג'ורג' בירושלים, בצעדת-מחאה שהחלה בגן סאקר ותסתיים מול בניין הקונסוליה האמריקנית, שם תתקיים עצרת בה יקראו המפגינים: "שחררו את יונתן פולארד עד חג החירות (פסח)".

המפגינים אומרים, כי חג החירות הוא זמן רגיש לגבי שחרורו של המרגל הישראלי. לטענתם, לפני 3 שנים הסכים הנשיא בוש לשחרר את פולארד לרגל חג החירות היהודי, אם יבואו הרב מרדכי אליהו ונציג ממשלת ישראל כדי לתבוע את שחרורו. לדבריהם, הרב אליהו מייד הזדרז לנסוע ואילו ממשלת ישראל לא קפצה על ההזדמנות שניתנה לה.

"אולי השנה יחזור התקדים על עצמו ופולארד יהיה איתנו בליל הסדר, כאן בארץ! צריך להכין את הקרקע!!", אומרים במטה המאבק למען שחרורו של פולארד.

"מטה המאבק למען פולארד" בשיתוף ה"השדולה למען פולארד בכנסת", יגישו בסוף הצעדה לקונסוליה האמריקנית את עצומת 112 חברי הכנסת, התובעים מהנשיא בוש לחון את פולארד לאלתר.

בצעדת המחאה אמורים היו להשתתף כ-20 חברי כנסת, אולם בשל הצבעות אי-האמון אלה יגיעו רק לעצרת, מאוחר יותר. ראש השדולה בכנסת, ח"כ גלעד ארדן, היה בצעדה ומיהר לכנסת, בטרם ישוב לעצרת.

20:23, 23 מרץ 2004 / א' בניסן תשס"ד ערוץ 7

  מאות צעדו אתמול מיער ירושלים אל הקונסוליה האמריקאית תחת הכותרת "לשחרר את פולארד - עד פסח".     

  "לשחרר את פולארד עד חג החירות!" קראו כ-250 צועדים אמש ברחובות ירושלים בדרכם לקונסוליה האמריקאית במרכז העיר. הצועדים מ"מטה המאבק למען שחרור פולארד", קראו ברמקולים והניפו שלטים הדורשים לשחרר לאלתר את סוכן מדינת ישראל, מר יונתן פולארד, הכלוא בארה"ב על שמסר מידע חיוני להצלת בטחונה של מדינת ישראל.

 הצעדה הסתיימה בהפגנה מול הקונסוליה האמריקאית בהשתתפות רבנים, שרים וח"כים מימין ומשמאל. יצויין שמספר ח"כים שהודיעו על השתתפותם לא הגיעו בסופו של דבר בשל הצבעות האי-אמון וההתפתחויות שייצר חיסולו של השייח יאסין.

 הרב שלמה אבינר, שהביע נכונות לבקר את מר פולארד בזמן הקרוב, ציין שיש להתייחס למר פולארד כאח. אם כולנו נדאג לו כאח שלנו, מזמן הוא היה יושב עמנו כאן על הדשא!

 ח"כ גלעד ארדן ואורית נוקד, ראשי השדולה למען פולארד בכנסת, ציינו בעצרת שבמקום שראש הממשלה ידרוש מארה"ב לאשר את "תוכנית ההתנתקות" עליו לדרוש מהם להתנתק מפולארד ולשחררו!

 ח"כ יולי אדלשטיין אמר: 'אנו נשחקים עם הזמן בפעילות למען פולארד וחשוב שלא נוותר. לפני שנים, הייתי השר הראשון שביקר אותו בכלא. מדי חג ומועד זה היה נראה שעוד מעט ומר פולארד יחגוג איתנו כאן בישראל אבל כל פעם התחזית התבדתה. אולם בני הנוער, שצעדו ונמצאים עמנו כאן, מחזקים ומועדדים אותנו לגבי המאבק'.

 בנוסף נאמו: הרב יוסף מנדלביץ (אסיר ציון לשעבר),השר בני אלון, סגן השר צבי הנדל, חברי הכנסת נעמי בלומנטל ושאול יהלום.

דיווחים בתקשורת:

מהדורת החדשות של INN TV  http://www.israelnn.com/ae7_tv.php?video_id=962

צילומים: חיים חרמון

 
הרב אבינר

העצרת בגן העצמאות

העצרת בגן העצמאות

העצרת בגן העצמאות - דוכן החולצות

העצרת בגן העצמאות

העצרת בגן העצמאות

העצרת בגן העצמאות

העצרת בגן העצמאות - הזמר הרב מרדכי פישר

חברי הכנסת ארדן ונוקד

סגן השר צבי הנדל

הצעדה במרכז ירושלים

נקודת היציאה של צעדת פולארד ממרכז ציפורי ביער ירושלים

הצועדים בצומת גבעת מרדכי בירושלים

המתנה בגן סאקר בירושלים

רשימות ירושלמיות/ יפה גולדשטיין (הצופה)