עצרת למען פולארד בכותל המערבי  05.06.03

לא רק הפגנת המונים בעד ארץ ישראל היה היום. רבים מבין הפעילים הקדימו והשתתפו בעצרת אלפים המונית בכותל המערבי למען פולארד.
העצרת החלה בשעה שלוש אחה"צ וזאת בגלל תנאי שהציבו הרשויות. ולמרות זאת, כשידוע שאנשים יצטרכו להמתין זמן נוסף כדי להשתתף גם בהפגנה למען ארץ ישראל, באו המונים, בעיקר בני נוער להשתתף בעצרת התפילה.

לאחר קריאת פרקי תהילים ותפילה, בהשתתפות הראשון לציון, צעד כל הקהל הגדול לבית הכנסת ישורון לשיעור שנתן הרב שלמה אבינר, שכדרכו הקסים את השומעים באמת הפשוטה שלו. מדבריו: יונתן פולרד תיקן במעשיו את החטא של עם ישראל ששתק בזמן השואה, במיוחד המדובר הוא על יהדות ארה"ב שלא התעקשה על הדרישה מול הנשיא רוזוולט בבקשם פעולה אמריקנית להפצצת מסילות הברזל לאושוויץ. פולארד בחר שלא לשתוק ובכך להציל את העם היהודי בישראל מפני מצב מסוכן ביותר, והוא שילם בכך. פולארד הוא למעשה אחד מהרוגי המלכות. יש כאלו שנהרגים על קידוש השם, ויש כאלו שסובלים סבל הגרוע ממוות בבית האסורים על קידוש השם ופולארד הוא כזה.

בעצרת השתתפו כ5000 איש (זאת ע"פ מספר דפי התפילה שחולקו) וביניהם מר"ן הראשל"ץ מרדכי אליהו, הר' אבינר הרב יוסף מנדלביץ' ורבנים נוספים. במהלך עצרת התפילה קרא הציבור ביחד פרקי תהילים לשלומו ולשחרורו וכן נאמרה תפילה מיוחדת עבורו.
הר' אליהו אמר כי היום, אמורים להיפגש אריאל שרון וג'ורג' בוש כאשר כל מה שצריך לצאת מאותה פגישה זה ששרון יגיד לבוש: שחרר את פולארד ובוש יורה מייד לשחררו!


 אישתו של פולארד, אסתר - ההופעה הראשונה
בבית הכנסת ישורון נשאה דברים אסתר פולארד. היא דיברה בהתרגשות רבה על שיחת טלפון זמן קצר קודם, עם יונתן ובו סיפרה לו על העצרת למענו. יונתן התקשה להאמין כי אלפים באו להפגין למענו וקראו לשיחרורו. בשביל יונתן, השתתפותם בעצרת של רבים במיוחד מבני הנוער, היא סימן מעודד המפיח תקווה שיש שכר לפעולתו.

http://www.jewsite.org/forum/viewtopic.php?p=1375