ירושלים: יום הולדת 50 לפולארד   

   טל ימין-וולבוביץ'    22/7/2004  20:21  http://www.nrg.co.il/online/1/ART/759/184.html   

 

פעילי מטה שחרור פולארד חגגו מול הקונסוליה האמריקנית בעיר. בסיום הגישו מכתב זועם לרה"מ 

   "אם ראש הממשלה היה משקיע בנושא פולארד עשירית ממה שהשקיע בטננבוים, הוא היה חוגג איתנו את יום הולדתו ה-50" - כך אמר פעיל של נוער למען פולארד. המטה למען שחרור פולארד ערך לו מסיבה לרגל יום הולדתו מול הקונסוליה האמריקנית בירושלים.  

עדי גינסבורג, אחד הפעילים, השתתף בחגיגה שכללה עוגה ובלונים, אמר ל-NRG מעריב: "אני גם בטוח שאם ראש הממשלה היה משקיע בפולארד מאית ממה שהוא השקיע בתכנית ההתנקות, יהונתן יכול היה לחגוג את יום הולדתו השנה יחד איתנו".

 בתום המסיבה צעדו הפעילים לבית ראש הממשלה ומסרו לשומר בכניסה מכתב לאריאל שרון. במכתב העלו טענות קשות נגד התנהלותו בנושא פולארד: "אדוני ראש הממשלה, אנו מאמינים שכל אדם יכול לשנות את דרכיו ולתקן מעשיו. אתה עדיין יכול לתקן חלק מהמעוות... אם הערך של "לא מפקירים חייל בשטח" עדיין אומר לך משהו - שלח עוד היום את שגרירינו לבקר את יהונתן ולהבהיר לו כי מעתה תעשה הכול על מנת להשיבו הביתה באופן מיידי".

 הפעילים אמרו שהשגריר יוכל גם למסור לפולארד את העוגה שהוכנה ליום הולדתו באותה הזדמנות. "אם אינך מתכוונן להפסיק את ההתנכרות וההפקרה אתה מוזמן לאכול את העוגה בעצמך. זאת תהיה פעולה סמלית שתייצג התייחסותך הכללית ליהונתן", כתבו הפעילים. 

תמונות נוספות

גן העצמאות מול הקונסוליה האמריקנית

 

 

 

 

 

ההפגנה עברה אל מול ביתו של ראש הממשלה